Archiwum marzec 2004

mar 21 2004 Pogrążeni w smutku
Komentarze: 2

Dnia 2o.03.2oo4 w Gimn 13 odbył sie mecz siatkówki pomiedzy mistrzami i gwiazdami . Mistrzami była moja klasa , ponieważ zdobyliśmy 1 miejsce w szkole w siatkówce a gwiazdami byli najlepsi gracze w siatkówkę w szkole . Sędziom tego spotkania był nasz pan z w-f Dariusz Bieniek , mecz ten był na wysokim poziomie każdaa piłka była ważna niestety tym razem w time breaku nas poniosły nerwy i przegralismy ten mecz 3 : 2 a oto wyniki nastepujących setuw 1 set 25:22 2 set 20:25--3 set 25:21--4 set 14:25 i time break 15:10 . Ale liczy sie to że pogralismy sobie przynajmniej pograliśmy sobie a Ci kturzy nie byli na tym meczu niech żałują bo naprawde było na co popatrzec narazie to tyle NARQA 4 @ LL

demise : :
mar 13 2004 3c Najlepsza w siatkówke
Komentarze: 6

Dnia 13.o3.2oo4 roku o godz 1o:oo odbyły sie finały klasowych zawodów w gimn 13 w Finałach spotkały sie następujące klasy : III bd , III c i II d faorytami oczywiscie nie bylismy my tylko klasa III bd i oczywiście kibice którzy byli na tym meczu nie kibicowali nam , ale najwazniejsza jest psychika zawodnika lecz nam udało sie odłączyc od swiata w którym ktoś nam mówiłe że spacimy serw albo cos w tym stylu my poprostu robilismy swoje i bardzo dobrze nam to wychodziło . Za tydzien zapraszam na mecz pomiedzy Mistrzami czyli III c oraz gwiazdami czyli najlepsi z gimn 13 mecz ten zapowiada sie ciekawie narazie to tyle co do tej notki jak cos wymysle to napisze i dam znac NARQA 4 @LL