mar 21 2004

Pogrążeni w smutku

Komentarze: 2

Dnia 2o.03.2oo4 w Gimn 13 odbył sie mecz siatkówki pomiedzy mistrzami i gwiazdami . Mistrzami była moja klasa , ponieważ zdobyliśmy 1 miejsce w szkole w siatkówce a gwiazdami byli najlepsi gracze w siatkówkę w szkole . Sędziom tego spotkania był nasz pan z w-f Dariusz Bieniek , mecz ten był na wysokim poziomie każdaa piłka była ważna niestety tym razem w time breaku nas poniosły nerwy i przegralismy ten mecz 3 : 2 a oto wyniki nastepujących setuw 1 set 25:22 2 set 20:25--3 set 25:21--4 set 14:25 i time break 15:10 . Ale liczy sie to że pogralismy sobie przynajmniej pograliśmy sobie a Ci kturzy nie byli na tym meczu niech żałują bo naprawde było na co popatrzec narazie to tyle NARQA 4 @ LL

demise : :
Princessa
24 marca 2004, 21:38
Yo Krzysio! Fajny blogasek A moje gg:2368117 :)) Zastukaj kiedys
22 marca 2004, 11:17
to prawda było super . . . teraz tylko trzeba zrobić mecz Reprezentacji Szkoły kontra Weterani :D :D :D