Od niedawna widze w niektóruch blogach notki o najlepszych przyjaciołach ja tez mam takiego przyjaciela i jest to Paweł .L dla przyjaciuł "Leśny" a wiec zaczynamy . Leśnego znam jush 9 lat bo chodze z nim do klasy i zawsze sie dogadujemy nigdy sie jeszcze z nim nie pokłuciłem , można mu wierzyc i z bardzo wielką chęcią pomaga gdy potrzebuję tego ja albo inni koledzy lub koleżanki , jego idolem jes 2pac zresztą zaraziłem sie od niego tym piosenkarzem ale nie załuję naprawde warto słuchac 2pac'a . Jednym słowem z Leśnego jest zajebisty kolega i przyjaciel nigdy nie moge na niego narzekać oraz nigdy sie nie zawiodłem na nim , Pozdro do Leśnego od Freli . Leśny trzymej sie zdrowo stary i powodzenia w boksie i wiesz w czym NarQa 4 @LL

demise : :
kwi 06 2004 Wirek kontra Zabrze
Komentarze: 2

Ostatnio na naszym słynnym boisku K.S Tartan odbył sie mecz pomiedzy drużyną z Zabrza a naszą drużyną , Spotkanie to było ciekawe lecz przegralismy 9 : 7 ale przynajmniej sobie pograliśmy i to nawet był fajny mecz lecz nie bylismy faworytami ponieważ nasi przeciwnicy grają razem na hali i są bardzo zgrani a my mielismy zmiany ale dobrze nam szło jak wspomniałem wyzej . Narazie to tyle co mam do powiedzenia narazie za niedługo nastapiom kolejne mecze i relacje z tych meczów napewno bedą napewno bedzie mecz Jankowskiego : Hotele ale to w swoim czasie narazie to tylko tyle NARQA 4 @LL

demise : :
kwi 04 2004 Sezon czas zaczac
Komentarze: 3

Nareszcie zaczelismy sezon na tartanie i narazie dobrze idzie dziennie gramy jakies mecze narazie najwiekszym hitem było spotkanie pomiedzy Seniorami a młodzikami oczywiscie mecz był zaciety ale wygraliśmy z Seniorami 7:6 nie była to bardz oczysta gra było oczywiscie troche fauli i kłutni ale ogulnie spotkanie mozna zaliczyć do udanych w naszych barwach w naszym skladzie wystopili : Dariusz Grzywa , Jarosław Grzywa , Dawid Cyganek , Krzysztof Wolicki i Rafał Rojek zwany kokon akcje obydwóch druzyn było znakomite ale niestety tylko czasami udało sie z pieknej akcji zdobyć bramke narazie to tyle co do tego meczu obiecuje ze beda nastepne relacje jak tylko na tartanie bedzie rozegrany jakis mecz ja koncze NARQA 4 @LL