Archiwum 11 lutego 2004

lut 11 2004 I jednak 1 miejsce
Komentarze: 3

I jednak zajeliśmy 1 miejsce po zacientym meczu z klasą 1b oto wyniki setów 1 set wygraliśmy 25:8 nie wiem ile punktów rużnicu bo nie che mi sie liczyć a 2 set wygraliśmy tak samo 25:8 jednym słowem nudziło mi sie jak cholera ale to się nazywa rywalizacja przynajmniej sie stawili na pole walki , no cóż jednym słowem po feriach moja klasa 3c zagra we finale ciekawe jak tam nam pujdzie i jakie miejsce bedzie narazie to tylk otyle co mam do powiedzenia na ten temat za niedługo ukaze sie nowa notka o kims bliskim albo o tym kims o kim snie po nocach to sie jeszcze okaże